Ondřej Sluka – čištění kanalizace Semily

Zavolejte naše non-stop instalatérství

Jsme instalatérství, topenářství a plynařství v jednom. Dále provádíme strojní čištění kanalizace, opravy potrubí i připojování jímek a septiků. Zajistíme kamerové průzkumy kanalizace. Zajišťujeme non-stop havarijní servis, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat! Působíme v Praze a okolí.

  • Jesenný 162
  • 513 01 Jesenný
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Non-stop instalatérství, plynařství a topenářství

Víme, jak na vodu, topení i plyn. Obrátit se na nás můžete s jakýmkoliv požadavkem na technické zabezpečení budov. Pracujeme na rozvodech v domech, bytech i průmyslových objektech. Instalatérství, topenářské i plynařské práce provádíme zejména po Praze a okolí. Působíme také v Libereckém kraji.

Na rozdíl od mnoha jiných pracovníků v oboru vám nabízíme havarijní servis 24 hodin denně. Nemusíte se tedy celou noc bát podivných zvuků, které vydává váš kotel, ani plnit kýble vodou u prasklého potrubí. Neváhejte nás kontaktovat v kteroukoliv hodinu!

Naše instalatérství vám nabízí komplexní spektrum služeb. Zajistíme instalace domovních rozvodů vody a namontujeme domácí vodárny a ohřívače. Provádíme rekonstrukce vodovodů, stoupaček, koupelen i bytových jader. Zajistíme výměnu armatur, vodoměrů, baterií či bojlerů. Dodáme a nainstalujeme vám také sanitární keramiku a zařizovací předměty, jako vany, sprchové kouty, toalety či umyvadla.

Opravy a čištění kanalizačního potrubí

S vodním živlem je neodmyslitelně spjata kanalizace. Právě proto vám nabízíme strojní opravy a čištění kanalizace. Vedle samotného čištění kanalizace zajišťujeme její celkové rekonstrukce nebo lokální opravy. Dále připojujeme jímky, dešťové svody či septiky.

V rámci plynařských prací provádíme montáže a opravy kotlů či domovních plynovodů. Zajišťujeme revize a kontroly spotřebičů. Postaráme se také o unikající plyn.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

  • Havarijní servis!

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.